Alışveriş Sepetim

Hakkımızda

Misyonumuz

Woodak online ahşap ürünler satış mağazası kaliteden ödün vermeksizin kullanıcılarına doğan esintileri yaşam alanlarına taşımayı amaçlamaktadır. Kullanıcılarımızın ihtiyacını bildiğimiz için ürünlerimizi ona göre şekillendiririz.

Yaklaşımımız

Modern dünyanın getirdiği sorunların altında ezilen şehirdeki kitlelerin zamanlarını geçirdikleri ortamlarda kendilerini daha mutlu olmalarına en hızlı şekilde çözümler üretmek. Kendi alanımızda maksimum memnuniyet ve güven sağlamak.

Hikayemiz

İstanbul menşeli genç girişimciler tarafından kurulan Woodak, kısa sürede ahşap dekoratif ürünlerde kaliteyi ve başta kendisine koyduğu amacı değiştirmeden, bozmadan güven üzerine kurulu büyümeyi hedeflemektedir.

Felsefemiz

Ekip olarak felsefemiz kullanıcı memnuniyeti ve daha yaşanabilir yaşam alanlarının oluşmasına katkı sağlamaktadır. Ticari kaygılarla değil kullanıcılarımızın memnuniyeti üzerine kurulu çalışma anlayışına sahibiz.

”Modern dünyanın getirdiği yeni yeni sorunlar özellikle şehir hayatına mahkum insanların yaşam kalitelerini daha olumsuz etkilemektedir.

İnsanın doğasına aykırı olan betonların içinde yaşama mecburiyeti bütün imkanların artmasına rağmen insanları mutsuz etmektedir. Çünkü doğadan ve topraktan kopmak insanlığın başına gelebilecek en büyük felaketlerden birisidir.

Kullanıcılarımızı doğayla buluşturan organizasyonlar ve etkinlikler düzenleyen firmalar var.

Ama bizim amacımız doğayı zarar vermeden sizin yaşam alanlarınıza bir nebze olsun getirmeyi başarmak mutluluğunuza bir nebze katkıda bulunmak”.

Kurucu CEO Ersin Tezcan