Alışveriş Sepetim

  • Türkiye'nın En Büyük Ahşap Mağazası

    AHŞAP MAĞAZANIZ

    Yüzlerce ahşap masa, sandalye kutu, yüzük, lamba avize modelleri

    Alışverişe Başla
Ahşap Masa

Ahşap Masa

Türkiye’nin Online Ahşap Mağazası

Türkiye’nin en büyük online ahşap ürünleri mağazası, binlerce  ahşap masa, sandalye, kutu, avize, lambader ahşap ev dekorasyonu ürününü bir tık mesafeye getirdi.

Evinize, ofisinize, iş yerinize el emeği, göz nuru ile lime lime işlenmiş doğal dekorasyon ürünü alma hayalinizi ertelemeyin. İkinci bir eşi olmayan ahşap ürünleri sitemizde inceleye bilir, uygun fiyatlara satın alabilirsiniz.

Woodak Türkiye’nin en büyük online ahşap ürünler mağazası olarak doğal yaşam özlemi içerisinde olan ziyaretçilerimizin çalışma ve yaşam alanlarına doğadan bir parçayı taşıyor.

Ahşap Sandalye

Ahşap Sandalye

Ahşap Kutu

Ahşap Kutu

Ahşap Lambader

Ahşap Lambader

BÜYÜK İNDİRİM

BÜYÜK İNDİRİM

Bu Fırsat Kaçmaz

ÇOK ÖZEL HEDİYELER

ÇOK ÖZEL HEDİYELER

Sevdikleriniz İçin

WOODAK: Online Ahşap Mağaza

Türkiye’nin en büyük online ahşap ürünler mağazasına hoşgeldiniz. Woodak, her geçen gün artan ürün çeşidiyle ziyaretçilerinin taleplerini karşılamaya çalışmaktadır.

Şehir hayatından bunalan kitlenin tercih ettiği online mağazanız sürekli artan yeni ürün kategorileri altında binlerce ahşap ürün barındırmaktadır.

Ahşap dekorasyon ürünlerini inceleyebilir,kendi yaşam alanlarınız veya sevdiklerinize hediye olarak satın alabilirsiniz veya Woodak’ı sevdiklerinize tavsiye edebilirsiniz.

Ahşap Masa Modelleri

Ahşap masa modelleri sadece bir tane üretilmektedir, aynı ürünün ikincisi yoktur. Online mağazanız’da bulunan tüm ahşap masa ürünleri ve modelleri el emeği, göz nuru ile hazırlanmakta ve kesinlikle fabrikasyon değildir.

Amacımız şehir hayatı’ndaki yaşam, çalışma, iş, ofis alanlarında ahşap dekorasyon ürünleriyle doğadan bir esintiyi hayatınıza kaymaktır. Bundan dolayı tüm ürünlerimiz doğal, otantik olmakla birlikte sizi stresli ortamlardan bir nebze uzak tutmaya çalışmaktır.

Ahşap masa modelleri her mekanda psikolojik olarak kendinizi daha iyi hissetmenizi sağladığı gibi, gerek çalışma ortamında, gerekse iş görüşmelerinizde tarzınızı ve vizyonunuzu yansıtmanıza yardımcı olacaktır.

Ahşap Sandalye Modelleri

Şehir hayatının stresi sadece evlerde ve çalışma alanlarında değil, aynı zamanda alışveriş merkezleri, kafeler, restaurantlar’da da kendini göstermektedir. Bundan dolayı özellikle son yıllarda doğaya yeniden dönüş gereksinime dönüşmüştür.

Ahşap sandalye modelleri online satın alabileceğiniz şekilde tasarlandığı gibi, mekana göre özel yeni, otantik tasarımlar için de Woodak ekibi ile iletişime geçerek özel tasarımlar için ekibimizden destek isteye bilirsiniz.

Ahşap Maket Ev Modelleri

Ahşap maket ev modelleri mevcut ürünlerimiz sadece mağazamızda olanlarla sınırlı değildir. Bunların yanında kendinize ait ev, işyeri, köy, villa evlerinin de tasarımını  yapmaktayız.

Özel maket ev siparişleriniz için çekinmeden iletişim sayfasından ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Yaşam alanınızın resimlerini göndererek maket ev siparişi verebilirsiniz.

Ahşap Ürünler

Woodak onlarca kategori’de binlerce ahşap ürün barındırmamaktadır. Ahşap masa, sandalye, kutu, avize, sehpa, beşik yanında, evlerinize beğeniyle kullana bileceğiniz ahşap raf kitaplık, askılık, avize, dolap, tepsi, sebzelik, tabak, bardak modellerini inceleye bilirsiniz. Ürünlerimiz hakkındaki görüşleri bizimle paylaşarak sizin ihtiyacınızı karşılamamıza yardımcı olabilirsiniz.

Türkiye’nin en büyük ahşap mağazası olarak Woodak işçilik ve kaliteden ödün vermeksizin evlerinizi, iş yerlerinizi, ofislerinizi doğal alanlara çevirmeyi hedefleyerek ziyaretçilerinin mutluluğuna katkıda bulunmayı hedeflemektedir.

BLOG YAZILARIGüncel blog makaleleri

Birbirinden Harika 10 Ahşap Abajur Modeli
The photos should be at least 570px x 320px
Ahşap abajur modelleri özellikle doğa ile iç içe yaşamak isteyen herkes tarafından tercih edilmektedir. (daha&helliip;)

Incorrect user ID specified.

GÜVENLİ KARGO

400 Lira Altı Tüm Ürünlerde Kargo Ücretsizdir.

7/24 DESTEK

Haftanın tüm günleri iletişime geçiniz.

İADE GARANTİSİ

Bizden kaynaklanan sorunlarda iade garantisi

100% GÜVENLİ ÖDEME

SSS sertifikası ile tüm bilgileriniz güvende